ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО РЕСТОРАН ВОДЕНИЦА

Лоциран на тивко место недалеку од градот Делчево, во прекрасен амбиент кој ќе ги освои вашите срца и засити вашите сетила… овде започнува нашата приказна.

Откријте ја нашата приказна

Во совршено смирено опкружување за собир со пријателите или фамилијата, секогаш ве инспирираме со уникатна и вкусна храна подготвена од вештите раце на нашите готвачи.

Дел од понудата на храна и пијалоци

Гостите ја нашата храна

Прочитајте неколку коментари од гостите кои досега не посетиле

"Ресторан Воденица е прекрасно место на прекрасна локација, се чуствувате како во природа, далеку од метежот и бучавата, од срце ви препорачувам да ги посетите и да ги пробате нивните специјалитети"

Happy Officer

"Храната е превкусна, посебно ви ги препорачувам нивните рибни специјалитети, случајно дознав за ова место , но ми стана навика да го посетувам"

Happy Officer

"Ова е едно од моите омилени места за релаксација со семејството или пријателите. Храната е многу вкусна а домаќините се многу брзи и гостопримливи"

Happy Officer

"Персоналот е за пофалба! Храната ни беше брзо и безпрекорно сервирана, се беше свежо и добро подготвено, домаќините ни предложија и вино кое совршено одеше со храната која ја порачавме, ова е едно од омилените места на целата моја фамилија"

Happy Officer